תגובות כבויות להודעה זו

לשלוט על הרגשות

אנחנו יודעים איך לטפס על הרים, להגיע לירח ולאפות חלות, אבל מאיפה מגיעות המחשבות אנחנו עדיין לא יודעים…

חוכמת הקבלה, מספקת תשובות לכל שאלה שקשורה ללב האדם, ומסתבר שגם המחשבות קשורות בלב… אז שאלנו את בני ברוך, לומדי הקבלה בימינו על המחשבה ואלה התשובות שקבלנו.

למה בכלל יש לאדם מחשבה?
החיות פועלות מתוך דחפים שמנהלים אותן, בני האדם לא. הטבע בחר לתת לאדם חופש מחשבה. למה? בני ברוך מסבירים כי האדם הוא יצור שהטבע מחכה ממנו לגדולות. ניתן לנו החופש לחשוב כדי שנחשוב את המחשבות הכי נעלות מתוך מודעות ובחירה.

מה הקשר בין הרצון למחשבה?

המחשבה מוציאה לפועל את הרצון אחרי ביקורת עליו.  אם נבחן את הדוגמא של יחסי הורים ילדים, הרי שבתור הורים עלינו לעשות מה שאפשר על מנת שהרצון של הילד יהיה באיזון עם היכולת השכלית שלו, כלומר שתהיה לילד אפשרות לעשות ביקורת על הרצונות שלו, כי אם לא הילד יהיה במצב של חוסר איזון.

כלומר המחשבות הן אלו שמסוגלות לקחת את הרצונות ולהשתמש בהן בדרך נכונה וטובה, על זה אנחנו עובדים כהורים עם הילדים, וזה מה שהטבע מצפה שנדרוש גם מעצמנו, כל הזמן להעלות את מחשבותינו לדרגה גבוהה יותר, מאוזנת יותר, נכונה יותר.

 אבל איך נוכל לשלוט על כל הסלט הזה של המחשבות?
בינתיים, עד שנצליח לחשוב את המחשבות הגדולות שנועדנו לחשוב, אנו חושבים על נעליים, בגדים, חשבון הבנק ומה אני אהיה… מאיפה הן מגיעות המחשבות, ועל פי איזה תוכנה הן מתחלפות ומשתנות?

בני ברוך, שמספרים לנו על המקובלים הגדולים שגילו את סודות הבריאה מסבירים כי המחשבות מגיעות מהמחשב הגדול, המכונה גם אם תרצו, שכינה, בורא, אלוהים, כוח הבריאה…

ועל פי איזה תכנית מתחלפות המחשבות?
המחשבות מגיעות ומתחלפות בהתאם לתוכנית הבריאה, שברצונה להביא אותנו למצב שבו נרצה לחקור על המחשב הגדול הזה וננסה להבין לאן הוא  מוביל אותנו, בהתאם לכך אותו המחשב "מחליט" איזה מחשבה לנטוע בראשנו עכשיו.

מה עלינו לעשות?
כל המחשבות כולן שמגיעות אלינו מחכות שנשלים אותן בשתי מחשבות שכרוכות זו בזו: חסר לנו החיבור בינינו בני האדם, ואם נצליח להתחבר נגלה את המחשבה האחראית עלינו.

איך…  מתחילים?

בני ברוך מזמינים אותנו לחבור יחד אל שיטת הקבלה, שיטת המקובלים שמלמדת אותנו איך להתחבר במטרה לגלות את תוכנת המחשב הכי נעלה בעולם.

במרכז השיטה נמצא הקשר המיוחד עם המחשבות שלנו, השיטה מלמדת איך נוכל להשלים כל מחשבה במחשבות על כוח הבריאה, כוח האהבה, הבורא, ומתוך ההשלמה הנכונה של המחשבות שלנו, שיכולות לקרות רק בעבודה על קשרי אהבה בקבוצה,  נגיע היישר למרכז הבקרה של העולם, ואז תתפשט בינינו המחשבה העליונה הענוגה והנפלאה מכולן- מחשבת האהבה של הבריאה.

תגובות סגורות .